Agenda

De *quizzen zijn terugkerend, zie de websites voor meer informatie.

27 januari, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer. Info kijk hier.

29 januari, woensdag, 20.30 uur, Theater de Veste, Delft

31 januari, vrijdag, 16.00 uur, Tandartspraktijk Wilhelminapier, Rotterdam (B)

31 januari, vrijdag, 20.00 uur, Isala Theater Capelle ad IJssel* Info kijk hier.

1 februari, zaterdag, 21.15 uur, t Karrewiel, Delft (B)

2 februari, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

3 februari, maandag, 20.15 uur, De Goudse Schouwburg, Gouda

4 februari, dinsdag, 21.30 uur, Van der Valk, Veenendaal (B)

4 februari, dinsdag, 20.15 uur, Theater Castellum Alphen ad Rijn. Info zie hier.

5 februari, woensdag, 20.00 uur, Broodje Emmaus, Veur Theater, Leidschendam (B)

6 februari, donderdag, 20.00 uur, De Machinist, Rotterdam.

7 februari, vrijdag, 20.30 uur, Theater De Lievekamp, Oss

8 februari, zaterdag, 20.00 uur, De Koperen Kat, Delft

9 februari, zondag, 13.00 uur, Ayers Rock, Zoetermeer (B)

9 februari, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

14 februari, donderdag, 20.30 uur, Theater Warenar, Wassenaar

16 februari, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee (vol)

18 februari, dinsdag, 21.00 uur, Het Delfts Brouwhuis, Delft

19 februari, woensdag, 20.30 uur, Theater de Veste, Delft

21 februari, vrijdag, 20.30 uur, Theater De Kattendans, Bergeijk

22 februari, zaterdag, 14.30 uur, BC Cross Ruff, Heerhugowaard (B)

22 februari, zaterdag, 21.00 uur, Café de Vlouw, Delft

24 februari, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer. Info kijk hier.

28 februari, vrijdag, 20.00 uur, Isala Theater Capelle ad IJssel* Info kijk hier.

1 maart, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee (vol)

2 februari, maandag, 20.15 uur, De Goudse Schouwburg, Gouda

3 maart, dinsdag, 20.15 uur, Theater Castellum Alphen ad Rijn. Info zie hier.

4 maart, woensdag, 14.00 uur, De Zonnebloem, Hazerswoude-Rijndijk (B)

5 maart, donderdag, 20.00 uur, De Machinist, Rotterdam.

6 maart, vrijdag, 20.00 uur, De Bosrand, 's-Gravenzande

7 maart, zaterdag, 20.30 uur, Cafe de Oude Sluys, Leidschendam 

8 maart, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

13 maart, vrijdag, 20.30 uur, Theater De Lievekamp, Oss

14 maart, zaterdag, 20.30 uur, Evertshuis, Bodegraven

15 maart, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

16 maart, maandag, 20.00 uur, UTwente Enschede

17 maart, dinsdag, 18.00 uur, TU 3mE, Delft (B)

18 maart, woensdag, 20.00 uur Benefietquiz tbv St. Het Huis, Veur Theater, Leidschendam

19 maart, donderdag, 20.30 uur, Theater de Veste, Delft

20 maart, vrijdag, 18.30 uur, TWD, Rotterdam (B)

20 maart, vrijdag, 20.00 uur, De Bosrand, 's-Gravenzande

21 maart, zaterdag, 21.00 uur, Café de Vlouw, Delft

22 maart, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee (vol)

25 maart, woensdag, 20.00 uur, Prometheus TU Delft (B)

26 maart, donderdag, 20.30 uur, Theater Warenar, Wassenaar

27 maart, vrijdag, 20.00 uur, Isala Theater Capelle ad IJssel* Info kijk hier.

29 maart, zondag, 15.00 uur, LE:EN, Utrecht. 

30 maart, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer. Info kijk hier.

2 april, donderdag, 20.00 uur, De Machinist, Rotterdam.

3 april, vrijdag, 20.00 uur, Aafje, De Kuip, Rotterdam (B)

3 april, vrijdag, 20.30 uur, Theater Fidei et Arti, Oudenbosch

4 april, zaterdag, 15.30 uur, De Kringen, Utrecht (B)

4 april, zaterdag, 20.00 uur, Aafje, De Kuip, Rotterdam (B)

5 april, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

7 april, dinsdag, 20.15 uur, Theater Castellum Alphen ad Rijn. Info zie hier.

13 april, maandag 2e paasdag, Sportquiz voor koppels, Café de Vlouw, Delft

16 april, donderdag, 20.00 uur, ARC, Alphen ad Rijn (B)

17 april, vrijdag, 20.30 uur, Theater De Kattendans, Bergeijk

18 april, zaterdag, 21.00 uur, Café de Vlouw, Delft

19 april, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

20 april, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer. Info kijk hier.

23 april, donderdag, 18.30 uur, Gemeente West Maas en Waal (B)

24 april, vrijdag, 20.00 uur, Isala Theater Capelle ad IJssel* Info kijk hier.

30 april, donderdag, 20.30 uur, Theater de Veste, Delft

1 mei, vrijdag, 20.30 uur, Dorpshuis Dinteloord

3 mei, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

8 mei, vrijdag, 21.00 uur, Trouwfeest, Delft (B)

12 mei, dinsdag, 20.15 uur, Theater Castellum Alphen ad Rijn. Info zie hier.

13 mei, woensdag, 20.00 uur, Benefietquiz Samenloop voor Hoop, Bodegraven

14 mei, 20.00 uur, Zorgwaard, Puttershoek (B)

15 mei, vrijdag, 20.30 uur, Theater Fidei et Arti, Oudenbosch

16 mei, zaterdag, 21.00 uur, Café de Vlouw, Delft

17 mei, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

24 mei, zondag DELFTQUIZ. Info volgt.

25 mei, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer. Info kijk hier.

26 mei, dinsdag, 20.30 uur, Theater de Veste, Delft

27 mei, woensdag, 20.00 uur, DIOS Lentefeest, Den Hoorn

28 mei, donderdag, 20.30 uur, Theater Warenar, Wassenaar

29 mei, vrijdag, 14.00 uur, De Zonnebloem, Bergschenhoek (B)

29 mei, vrijdag, 20.00 uur, Isala Theater Capelle ad IJssel* Info kijk hier.

7 juni, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

11 juni, donderdag, 19.00 uur, VvAA, Utrecht (B)

13 juni, zaterdag, 20.30 uur, Evertshuis, Bodegraven

14 juni, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

17 juni, woensdag, 20.00 uur, Prometheus TU Delft (B)

22 juni, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer. Info kijk hier.

26 juni, vrijdag, 20.30 uur, Theater de Veste, Delft

27 juni, zaterdag, 21.00 uur, Café de Vlouw, Delft

28 juni, zondag, 15.00 uur, feest Lommerrijk, Rotterdam (B)

5 juli, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

10 juli, vrijdag, 20.30 uur, De Buijtelstee, Dinteloord

11 juli, zaterdag, 18.00 uur, Hellendoorn Open Air

14 juli, dinsdag, 19.30 uur, Onder Ons, Delft (B)

18 juli, zaterdag, 21.00 uur, Café de Vlouw, Delft

29 augustus, zaterdag, 21.00 uur, Café de Vlouw, Delft

3 september, donderdag, 20.00 uur, De Machinist, Rotterdam.

6 september, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

13 september, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

19 september, zaterdag, 21.00 uur, Café de Vlouw, Delft

22 september, dinsdag, 18.00 uur, feest Lommerrijk, Rotterdam (B)

23 september, woensdag, 20.00 uur, Prometheus TU Delft (B)

25 september, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel 

28 september, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer.

1 oktober, donderdag, 20.00 uur, De Machinist, Rotterdam

2 oktober, vrijdag, 20.30 uur, Fidei et Arti, Oudenbosch

3 oktoberzaterdag, 20.30 uur, Evertshuis, Bodegraven

4 oktober, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

17 oktober, zaterdag, 21.00 uur, Café de Vlouw, Delft

18 oktober, zondag, 14.30 uur, Zeelandia, Zierikzee (B)

25 oktober, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

26 oktober, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer.

30 oktober, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel 

5 november, donderdag, 20.00 uur, De Machinist, Rotterdam.

6 november, vrijdag, 19.30 uur, De 3e Grote Kiwanis Kennisquiz, Zierikzee

1 november, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee (vol)

3 november, dinsdag, 20.15 uur, Theater Castellum Alphen ad Rijn.

15 november, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee (vol)

16 november, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer.

21 november, zaterdag, 21.00 uur, Café de Vlouw, Delft

22 november, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

23 november, maandag, 20.00 uur, UTwente, Enschede 

27 november, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel 

29 november, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

1 december, dinsdag, 20.15 uur, Theater Castellum Alphen ad Rijn

3 december, donderdag, 20.00 uur, De Machinist, Rotterdam

6 december, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee (vol)

11 december, vrijdag, 20.30 uur, Fidei et Arti, Oudenbosch

12 december, zaterdag, 21.00 uur, Café de Vlouw, Delft

13 december, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

16 december, woensdag, 20.00 uur, Prometheus TU Delft (B)

28 december, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer.

2021

5 januari, dinsdag, 20.15 uur, Theater Castellum Alphen ad Rijn

10 januari, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

15 januari, 20.15 uur, Theater De Punt, Vroomshoop

16 januari, zaterdag, 20.30 uur, Evertshuis, Bodegraven

24 januari, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee (vol)

25 januari, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer.

29 januari, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel 

31 januari, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht

2 februari, dinsdag, 20.15 uur, Theater Castellum Alphen ad Rijn

21 februari, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

22 februari, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer.

26 februari, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel 

28 februari, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee (vol)

7 februari, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht

2 maart, dinsdag, 20.15 uur, Theater Castellum Alphen ad Rijn

13 maart, zaterdag, 20.30 uur, Evertshuis, Bodegraven

15 maart, maandag, 20.00 uur, UTwente, Enschede 

21 maart, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

22 maart, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer.

26 maart, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel 

28 maart, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee (vol)

6 april, dinsdag, 20.15 uur, Theater Castellum Alphen ad Rijn

11 april, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

16 april, vrijdag, 20.30 uur, Fidei et Arti, Oudenbosch

18 april, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

19 april, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer.

30 april, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel 

16 mei, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

21 mei, vrijdag, 20.30 uur, Fidei et Arti, Oudenbosch

28 mei, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel 

30 mei, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

31 mei, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer.

5 juni, zaterdag, 20.30 uur, Evertshuis, Bodegraven

13 juni, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

27 juni, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

28 juni, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer.

11 juli, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

5 september, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

3 oktober, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

5 november, vrijdag, 19.30 uur, De 4e Grote Kiwanis Kennisquiz, Zierikzee

14 november, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

12 december, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht.