Agenda

De *quizzen zijn terugkerend, zie de websites voor meer informatie.

Daar waar een "B" staat is de quiz voor een Besloten gezelschap.

22 september, dinsdag, 17.00 uur, feest Lommerrijk, Rotterdam (B)

24 september, donderdag, 19.00 uur, Sound of Data, Rotterdam (B)

25 september, vrijdag, 18.00 uur, De Bosrand, 's-Gravenzande

26 september, zaterdag, 21.00 uur, Koppelquiz, Café de Vlouw, Delft

28 september, maandag, 19.00 uur, Culinaire Quizavond, Einstein Delft

2 oktober, vrijdag, 20.30 uur, Fidei et Arti, Oudenbosch

3 oktober, zaterdag, 20.30 uur, Het Evertshuis, Bodegraven

4 oktober, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

6 oktober, dinsdag, 20.30 uur, Karrewiel, Delft (B)

8 oktober, donderdag, 20.00 uur, Van der Valk, Veenendaal (B)

9 oktober, vrijdag, 20.00 uur, De Bosrand, 's-Gravenzande

10 oktober, zaterdag, 21.15 uur, bruiloft Zoetermeer (B)

11 oktober, zondag, 15.00 uur, Theater de Veste, Delft

12 oktober, maandag, 20.00 uur, Bij Foodie, Zoetermeer

13 oktober, dinsdag, 20.30 uur, Maggie Blue, Alphen ad Rijn

16 oktober, vrijdag, 21.00 uur, Koppelquiz, Café de Vlouw, Delft

17 oktober, zaterdag, 20.00 uur, feestje Veur Theater, Leidschendam (B)

19 oktober, maandag, 20.00 uur, Schouwburg Gouda

20 oktober, dinsdag, 21.00 uur, Brouwhuis, Delft

22 oktober, donderdag, 17.30 uur, Dynamic Ear Company, Delft (B)

23 oktober, vrijdag, 20.30 uur, Theater Warenar, Wassenaar

25 oktober, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

1 november, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee (vol)

6 november, vrijdag, 21.00 uur, Koppelquiz, Café de Vlouw, Delft

7 november, zaterdag, 21.30 uur, 't Karrewiel, Delft (B)

8 november, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

10 november, dinsdag, 20.30 uur, Maggie Blue, Alphen ad Rijn

12 november, donderdag, 18.30 uur, Residence, Rhenen

13 november, vrijdag, 19.00 uur, OutSmart, Utrecht (B)

14 november, zaterdag, 15.00 uur, Theater de Veste, Delft

14 november, zaterdag, 20.30 uur, De Drassige Driehoek, Rijswijk

15 november, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee (vol)

17 november, dinsdag, 21.00 uur, Brouwhuis, Delft

19 november, donderdag, 18.30 uur, Gem West Maas en Waal (B)

20 november, vrijdag, 20.00 uur, De Bosrand, 's-Gravenzande

21 november, zaterdag, 21.00 uur, Koppelquiz, Café de Vlouw, Delft

22 november, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

26 november, donderdag, 20.30 uur, Theater Warenar, Wassenaar

28 november, zaterdag, 21.00 uur, Koppelquiz, Café de Vlouw, Delft

29 november, zondag, 15.00 uur, LE:EN, Utrecht

6 december, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee (vol)

8 december, dinsdag, 20.30 uur, Maggie Blue, Alphen ad Rijn

9 december, woensdag, 20.00 uur, Prometheus TU Delft (B)

11 december, vrijdag, 20.30 uur, Fidei et Arti, Oudenbosch

12 december, zaterdag, 15.00 uur, Huiskamerquiz, Wychen (B)

12 december, zaterdag, 21.00 uur, Koppelquiz, Café de Vlouw, Delft

13 december, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

15 december, dinsdag, 21.00 uur, Brouwhuis, Delft

17 december, donderdag, 20.00 uur, Theater de Veste, Delft

18 december, vrijdag, 20.00 uur, De Bosrand, 's-Gravenzande

19 december, zaterdag, 21.00 uur, Koppelquiz, Café de Vlouw, Delft

30 december, dinsdag, 20.30 uur, De Veste XXL Delft

2021

5 januari, dinsdag, 20.15 uur, Theater Castellum Alphen ad Rijn

7 januari, donderdag, 20.00 uur, De Machinist, Rotterdam

10 januari, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

15 januari, vrijdag, 20.15 uur, Theater Het Punt, Vroomshoop

16 januari, zaterdag, 20.30 uur, Evertshuis, Bodegraven

17 januari, zondag, 15.00 uur, Theater de Veste, Delft

18 januari, maandag, 20.00 uur, Schouwburg Gouda

21 januari, donderdag, 20.30 uur, Theater Warenar, Wassenaar

22 januari, vrijdag, 20.00 uur, De Bosrand, 's-Gravenzande

23 januari, zaterdag, 21.00 uur, De Koperen Kat, Delft

24 januari, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee (vol)

25 januari, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer.

29 januari, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel

31 januari, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht

2 februari, dinsdag, 20.15 uur, Theater Castellum Alphen ad Rijn

4 februari, donderdag, 20.00 uur, De Machinist, Rotterdam

14 februari, zondag, 15.00 uur, Theater de Veste, Delft

15 februari, maandag, 20.00 uur, Schouwburg Gouda

16 februari, dinsdag, 21.00 uur, Brouwhuis, Delft

18 februari, donderdag, 20.15 uur, Parkvilla, Alphen ad Rijn

19 februari, vrijdag, 20.00 uur, De Bosrand, 's-Gravenzande

21 februari, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

22 februari, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer

25 februari, donderdag, 20.30 uur, Theater Warenar, Wassenaar

26 februari, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel 

28 februari, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee (vol)

2 maart, dinsdag, 20.15 uur, Theater Castellum Alphen ad Rijn

4 maart, donderdag, 20.00 uur, De Machinist, Rotterdam

6 maart, zaterdag, 20.30 uur, Feestje Denise & Menno, Rijswijk (B)

7 maart, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht

13 maart, zaterdag, 20.30 uur, Evertshuis, Bodegraven

14 maart, zondag, 15.00 uur, Theater de Veste, Delft 

15 maart, maandag, 20.00 uur, UTwente, Enschede 

16 maart, dinsdag, 21.00 uur, Brouwhuis, Dellft

17 maart, woensdag, 20.00 uur, Prometheus, Delft (B) 

19 maart, vrijdag, 20.00 uur, De Bosrand, 's-Gravenzande

21 maart, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

22 maart, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer

25 maart, donderdag, 20.30 uur, Theater Warenar, Wassenaar

26 maart, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel 

28 maart, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee (vol)

1 april, donderdag, 20.00 uur, De Machinist, Rotterdam

6 april, dinsdag, 20.15 uur, Theater Castellum Alphen ad Rijn

11 april, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht

15 april, donderdag, 20.15 uur, Parkvilla, Alphen ad Rijn

16 april, vrijdag, 20.30 uur, Fidei et Arti, Oudenbosch

17 april, zaterdag, 16.00 uur, Bruiloft, Lunteren (B)

18 april, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

19 april, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer.

19 april, maandag, 20.00 uur, Schouwburg Gouda

22 april, donderdag, 20.30 uur, Theater Warenar, Wassenaar

23 april, vrijdag, 20.30 uur, Dorpshuis Dinteloord

26 april, maandag, 20.00 uur, Theater de Veste, Delft

30 april, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel 

14 mei, vrijdag, 20.00 uur, Theater de Veste, Delft

16 mei, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

17 mei, maandag, 20.00 uur, Schouwburg Gouda

19 mei, woensdag, 20.00 uur, DIOS Lentefeest, Den Hoorn

21 mei, vrijdag, 20.30 uur, Fidei et Arti, Oudenbosch

25 mei, dinsdag, 20.15 uur, Theater Castellum Alphen ad Rijn

26 mei, woensdag, 20.00 uur, Prometheus, Delft (B) 

28 mei, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel 

30 mei, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

31 mei, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer.

5 juni, zaterdag, 20.30 uur, Evertshuis, Bodegraven

13 juni, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

27 juni, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

28 juni, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer.

7 juli, woensdag, 20.00 uur, Prometheus, Delft (B) 

11 juli, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht

17 juli, zaterdag, 16.00 uur, familiefeest, Berkel en Rodenrijs (B)

5 september, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

29 september, woensdag, 20.00 uur, Prometheus, Delft (B)

3 oktober, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

14 oktober, donderdag, 20.00 uur, Zorgwaard, Oud-Beijerland (B)

5 november, vrijdag, 19.30 uur, De 4e Grote Kiwanis Kennisquiz, Zierikzee

14 november, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht

8 december, woensdag, 20.00 uur, Prometheus, Delft (B)

10 december, vrijdag, 20.00 uur, TOGB, Berkel en Rodenrijs (B)

12 december, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht