Agenda

De *quizzen zijn terugkerend, zie de websites voor meer informatie.

Daar waar een "B" staat is de quiz voor een Besloten gezelschap.

5 juni, vrijdag, 20.30 uur, Theater de Veste, Delft 

6 juni, zaterdag, 19.30 uur, Meeuwenoord, Noordwijkerhout (B)

7 juni, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

10 juni, woensdag, 20.00 uur, De Lievekamp, Oss 

11 juni, donderdag, 19.00 uur, VvAA, Utrecht (B)

12 juni, vrijdag, 12.00 uur, InnStyle, Maarssen (B)

12 juni, vrijdag, 16.00 uur, Bruiloft, Lunteren (B)

13 juni, zaterdag, 20.30 uur, Evertshuis, Bodegraven

14 juni, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

17 juni, woensdag, 20.00 uur, Prometheus TU Delft (B)

19 juni, vrijdag, 20.30 uur, Fidei et Arti, Oudenbosch

22 juni, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer.

26 juni, vrijdag, 20.30 uur, Theater de Veste, Delft

27 juni, zaterdag, 21.00 uur, Café de Vlouw, Delft

28 juni, zondag, 15.00 uur, feest Lommerrijk, Rotterdam (B)

4 juli, zaterdag, 20.00 uur, Feest Op De Haven, Middenmeer 

5 juli, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

10 juli, vrijdag, 20.30 uur, De Buijtelstee, Dinteloord

11 juli, zaterdag, 18.00 uur, Hellendoorn Open Air

14 juli, dinsdag, 19.30 uur, Onder Ons, Delft (B)

18 juli, zaterdag, 21.00 uur, Café de Vlouw, Delft

19 juli, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

27 augustus, donderdag, 20.30 uur, Gondelvaart Aldeboarn (B)

28 augustus, vrijdag, 21.00 uur, Café de Vlouw, Delft

29 augustus, zaterdag, 16.00 uur, familiefeest, Berkel en Rodenrijs (B)

30 augustus, zondag, 18.00 uur, Verjaardagsfeest, Delft (B)

3 september, donderdag, 20.00 uur, De Machinist, Rotterdam

4 september, vrijdag, 20.30 uur, Dorpshuis Dinteloord

5 september, zaterdag, 21.39 uur, 't Karrewiel, Delft (B)

6 september, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

10 september, donderdag, 20.15 uur, Parkvilla, Alphen ad Rijn

13 september, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht.

14 september, maandag, 20.00 uur, UTwente Enschede

17 september, donderdag, 20.30 uur, Theater Warenar, Wassenaar

19 september, 18.00 uur, familiefeest Harderwijk (B)

19 september, 21.15 uur, familiefeest Gouda (B)

22 september, dinsdag, 18.00 uur, feest Lommerrijk, Rotterdam (B)

23 september, woensdag, 20.00 uur, Prometheus TU Delft (B)

25 september, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel 

26 september, zaterdag, 21.00 uur, Café de Vlouw, Delft

28 september, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer.

1 oktober, donderdag, 20.00 uur, De Machinist, Rotterdam

2 oktober, vrijdag, 20.30 uur, Fidei et Arti, Oudenbosch

3 oktoberzaterdag, 20.30 uur, Evertshuis, Bodegraven

4 oktober, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

8 oktoberdonderdag, 14.30 uur, Loket Wijk bij Duurstede (B)

8 oktober, donderdag, 20.00 uur, Van der Valk, Veenendaal (B)

16 oktober, vrijdag, 20.00 uur, De Bosrand, 's-Gravenzande

17 oktober, zaterdag, 21.00 uur, Café de Vlouw, Delft

18 oktober, zondag, 14.30 uur, Zeelandia, Zierikzee (B)

19 oktober, maandag, 20.15 uur, Schouwburg Gouda

20 oktober, dinsdag, 21.00 uur, Brouwhuis, Delft

23 oktober, vrijdag, 20.30 uur, Theater Warenar, Wassenaar

25 oktober, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

26 oktober, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer

29 oktober, donderdag, 20.00 uur, Zorgwaard, Puttershoek (B)

30 oktober, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel

31 oktober, zaterdag, 20.30 uur, Feestje Denise & Menno, Rijswijk (B)

1 november, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee (vol)

3 november, dinsdag, 20.15 uur, Theater Castellum Alphen ad Rijn.

5 november, donderdag, 20.00 uur, De Machinist, Rotterdam

6 november, vrijdag, 19.30 uur, De 3e Grote Kiwanis Kennisquiz, Zierikzee

8 november, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

12 november, donderdag, 20.15 uur, Parkvilla, Alphen ad Rijn

13 november, vrijdag, 20.00 uur, TOGB, Berkel en Rodenrijs (B)

14 november, zaterdag, 20.30 uur, De Drassige Driehoek, Rijswijk

15 november, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee (vol)

16 november, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer

17 november, dinsdag, 21.00 uur, Brouwhuis, Delft

19 november, donderdag, 18.30 uur, Gem West Maas en Waal (B)

20 november, vrijdag, 20.00 uur, De Bosrand, 's-Gravenzande

21 november, zaterdag, 21.00 uur, Café de Vlouw, Delft

22 november, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

23 november, maandag, 20.00 uur, UTwente, Enschede 

26 november, donderdag, 20.30 uur, Theater Warenar, Wassenaar

27 november, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel

1 december, dinsdag, 20.15 uur, Theater Castellum Alphen ad Rijn

3 december, donderdag, 20.00 uur, De Machinist, Rotterdam

6 december, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee (vol)

11 december, vrijdag, 20.30 uur, Fidei et Arti, Oudenbosch

12 december, zaterdag, 21.00 uur, Café de Vlouw, Delft

13 december, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

15 december, dinsdag, 21.00 uur, Brouwhuis, Delft

16 december, woensdag, 20.00 uur, Prometheus TU Delft (B)

28 december, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer.

29 december, dinsdag, 20.30 uur, De Veste XXL Delft

2021

5 januari, dinsdag, 20.15 uur, Theater Castellum Alphen ad Rijn

7 januari, donderdag, 20.00 uur, De Machinist, Rotterdam

10 januari, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

15 januari, vrijdag, 20.15 uur, Theater Het Punt, Vroomshoop

16 januari, zaterdag, 20.30 uur, Evertshuis, Bodegraven

18 januari, maandag, 20.15 uur, Schouwburg Gouda

21 januari, donderdag, 20.30 uur, Theater Warenar, Wassenaar

23 januari, zaterdag, 21.00 uur, De Koperen Kat, Delft

24 januari, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee (vol)

25 januari, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer.

29 januari, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel

31 januari, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht

2 februari, dinsdag, 20.15 uur, Theater Castellum Alphen ad Rijn

4 februari, donderdag, 20.00 uur, De Machinist, Rotterdam

5 februari, vrijdag, 20.00 uur, De Bosrand, 's-Gravenzande

15 februari, maandag, 20.15 uur, Schouwburg Gouda

16 februari, dinsdag, 21.00 uur, Brouwhuis, Delft

18 februari, donderdag, 20.15 uur, Parkvilla, Alphen ad Rijn

19 februari, vrijdag, 20.00 uur, De Bosrand, 's-Gravenzande

21 februari, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

22 februari, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer

25 februari, donderdag, 20.30 uur, Theater Warenar, Wassenaar

26 februari, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel 

28 februari, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee (vol)

7 februari, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht

2 maart, dinsdag, 20.15 uur, Theater Castellum Alphen ad Rijn

4 maart, donderdag, 20.00 uur, De Machinist, Rotterdam

5 maart, vrijdag, 20.00 uur, De Bosrand, 's-Gravenzande

13 maart, zaterdag, 20.30 uur, Evertshuis, Bodegraven

15 maart, maandag, 20.00 uur, UTwente, Enschede 

16 maart, dinsdag, 21.00 uur, Brouwhuis, Delft

19 maart, vrijdag, vrijdag, 20.00 uur, De Bosrand, 's-Gravenzande

21 maart, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

22 maart, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer

25 maart, donderdag, 20.30 uur, Theater Warenar, Wassenaar

26 maart, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel 

28 maart, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee (vol)

1 april, donderdag, 20.00 uur, De Machinist, Rotterdam

6 april, dinsdag, 20.15 uur, Theater Castellum Alphen ad Rijn

11 april, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht

15 april, donderdag, 20.15 uur, Parkvilla, Alphen ad Rijn

16 april, vrijdag, 20.30 uur, Fidei et Arti, Oudenbosch

18 april, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

19 april, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer.

19 april, maandag, 20.15 uur, Schouwburg Gouda

22 april, donderdag, 20.30 uur, Theater Warenar, Wassenaar

23 april, vrijdag, 20.30 uur, Dorpshuis Dinteloord

30 april, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel 

16 mei, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

17 mei, maandag, 20.15 uur, Schouwburg Gouda

21 mei, vrijdag, 20.30 uur, Fidei et Arti, Oudenbosch

25 mei, dinsdag, 20.15 uur, Theater Castellum Alphen ad Rijn

28 mei, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel 

30 mei, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

31 mei, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer.

5 juni, zaterdag, 20.30 uur, Evertshuis, Bodegraven

13 juni, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

27 juni, zondag, 16.00 uur, Veur Theater Leidschendam

28 juni, maandag, 20.00 uur, Stadstheater Zoetermeer.

11 juli, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

5 september, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

3 oktober, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht. 

5 november, vrijdag, 19.30 uur, De 4e Grote Kiwanis Kennisquiz, Zierikzee

14 november, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht

10 december, vrijdag, 20.00 uur, TOGB, Berkel en Rodenrijs (B)

12 december, zondag, 15.00 uur, Bij Bram, Utrecht