Agenda

Daar waar een "B" staat is de quiz voor een Besloten gezelschap.

25 mei, woensdag, 15.30 uur, BS St Willibrord, Bodegraven (B)

25 mei, woensdag, 20.30 uur, PZC, Middelburg (B)

27 mei, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel

29 mei, zondag, 15.00 uur, Theater De Veste, Delft

1 juni, woensdag, 20.30 uur, DIOS, Den Hoorn

2 juni, donderdag, 14.00 uur, Aafje-quiz, Reyerheem, Ridderkerk (B)

3 juni, vrijdag, 20.30 uur, Theater Warenar, Wassenaar

8 juni, woensdag, 20.00 uur, Prometheus, Delft (B)

10 juni, vrijdag, 12.30 uur, InnStyle, Maarssen (B)

10 juni, vrijdag, 16.30 uur, Humanitas, Zoetermeer (B)

10 juni, vrijdag, 18.00 uur, De Bosrand, 's-Gravenzande

10 juni, vrijdag, 21.30 uur, t Karrewiel, Delft (B)

11 juni, zaterdag, 18.00 uur, De Heerlijkheid, Leidschendam (B)

11 juni, zaterdag, 20.30 uur, Evertshuis, Bodegraven

12 juni, zondag, 16.00 uur, Veur Theater, Leidschendam

12 juni, zondag, 16.00 uur, feestje, Wassenaar (B)

15 juni, woensdag, 15.00 uur, Niquell, Hilversum (B)

16 juni, donderdag, 14.00 uur, Aafje-quiz, Brinkhoeve Poortugaal (B)

18 juni, zaterdag, 17.00 uur, feest, Delft (B)

19 juni, zondag, 15.00 uur, Brouwplein Pubquiz Delft

20 juni, maandag, 14.00 uur, Aafje-quiz, Meerweide, Rotterdam (B)

23 juni, donderdag, 15.00 uur, DMO, Utrecht (B)

26 juni, zondag, 16.00 uur, Familiereünie, Zoetermeer (B)

29 juni, woensdag, 14.15 uur, De Zonnebloem, Bergschenhoek (B)

1 juli, vrijdag, 20.30 uur, Theater De Veste, Delft

5 juli, dinsdag, 20.00 uur, Onder Ons, Delft (B)

9 juli, zaterdag, 18.00 uur, Hellendoorn Open Air 

14 juli, donderdag, 14.00 uur, Aafje-quiz, Cascade, H.I.Ambacht (B)

16 juli, zaterdag, 18.00 uur, feestje, Delft (B)

22 juli, vrijdag, 20.00 uur, De Buijtelstee, Dinteloord

23 juli, zaterdag, 16.30 uur, De Bosrand, 's-Gravenzande

9 augustus, dinsdag, 19.00 uur, Koningshof, Maasluis

12 augustus, vrijdag, 18.00 uur, De Bosrand, 's-Gravenzande

20 augustus, zaterdag, 21.00 uur, Bruiloft, Zoetermeer (B)

4 september, zondag, 15.00 uur, LE:EN, Utrecht

8 september, donderdag, 14.00 uur, Aafje-quiz, De Gravin, Dordrecht (B)

9 september, vrijdag, 18.00 uur, Freedom Internet, Amsterdam (B)

10 september, zaterdag, 20.30 uur, feestje, Bilthoven (B)

11 september, zondag, 16.00 uur, Veur Theater, Leidschendam

21 september, woensdag, 20.00 uur, Prometheus, Delft (B)

23 september, vrijdag, 20.30 uur, Warenar, Wassenaar

24 september, zaterdag, 11.00 uur, Bartimeus, Doorn (B)

24 september, zaterdag, 20.30 uur, Gemeente Halderberge, Oudenbosch (B)

29 september, donderdag, 14.00 uur, Aafje-quiz, Kubiek, Zwijndrecht (B)

30 september, vrijdag, 18.00 uur, De Bosrand, 's-Gravenzande

1 oktober, zaterdag, 20.30 uur, Den Durpsherd, Berlicum

4 oktober, dinsdag, 20.00 uur, Theater Castellum, Alphen ad Rijn

7 oktober, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel

8 oktober, zaterdag, 20.30 uur, Evertshuis, Bodegraven

10 oktober, maandag, 20.00 uur, UTwente, Enschede

14 oktober, vrijdag, 18.00 uur, De Bosrand, 's-Gravenzande

15 oktober, zaterdag, 20.30 uur, Fidei et Arti, Oudenbosch

16 oktober, zondag, 16.00 uur, Veur Theater, Leidschendam

17 oktober, maandag, 20.00 uur, Goudse Schouwburg

20 oktober, donderdag, 14.00 uur, Aafje-quiz, Kruispunt, Barendrecht (B)

21 oktober, vrijdag, 20.30 uur, Warenar, Wassenaar

30 oktober, zondag, 15.00 uur, LE:EN, Utrecht

1 november, dinsdag, 20.00 uur, Theater Castellum, Alphen ad Rijn

3 november, donderdag, 14.00 uur, Aafje-quiz, Romeynshof, Rotterdam (B)

4 november, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel

6 november, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee

9 november, woensdag, 20.00 uur, Prometheus, Delft (B)

11 november, vrijdag, 18.00 uur, De Bosrand, 's-Gravenzande

13 november, zondag, 16.00 uur, Veur Theater, Leidschendam

17 november, donderdag, 14.00 uur, Aafje-quiz, Sterrenburg, Dordrecht (B)

18 november, vrijdag, 20.30 uur, Fidei et Arti, Oudenbosch

19 november, zaterdag, 20.00 uur, feestje Rijswijk (B)

25 november, vrijdag, 20.00 uur, Kiwanis, Zierikzee

26 november, zaterdag, 20.00 uur, Feestke, Leidschendam (B)

27 november, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee

1 december, donderdag, 14.00 uur, Aafje-quiz Finale, Rustburght, Rotterdam (B)

2 december, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel

4 december, zondag, 16.00 uur, Veur Theater, Leidschendam

6 december, dinsdag, 20.00 uur, Theater Castellum, Alphen ad Rijn

8 december, donderdag, 20.30 uur, Warenar, Wassenaar

9 december, vrijdag, 18.00 uur, De Bosrand, 's-Gravenzande

11 december, zondag, 15.00 uur, LE:EN, Utrecht

12 december, maandag, 20.00 uur, Goudse Schouwburg

17 december, zaterdag, 20.30 uur, Evertshuis, Bodegraven

2023

6 januari, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel

13 januari, vrijdag, 20.30 uur, Fidei et Arti, Oudenbosch

15 januari, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee

20 januari, vrijdag, 20.30 uur, Warenar, Wassenaar

22 januari, zondag, 16.00 uur, Veur Theater, Leidschendam

3 februari, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel

13 februari, maandag, 20.00 uur, Goudse Schouwburg

14 februari, dinsdag, 20.00 uur, Theater Castellum, Alphen ad Rijn

17 februari, vrijdag, 20.30 uur, Warenar, Wassenaar

19 februari, zondag, 16.00 uur, Veur Theater, Leidschendam

3 maart, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel

5 maart, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee

7 maart, dinsdag, 20.00 uur, Theater Castellum, Alphen ad Rijn

17 maart, vrijdag, 20.30 uur, Warenar, Wassenaar

19 maart, zondag, 14.00 uur, Evertshuis, Bodegraven

24 maart, vrijdag, 20.30 uur, Fidei et Arti, Oudenbosch

2 april, zondag, 16.00 uur, Veur Theater, Leidschendam

4 april, dinsdag, 20.00 uur, Theater Castellum, Alphen ad Rijn

14 april, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel

17 april, maandag, 20.00 uur, Goudse Schouwburg

20 april, donderdag, 20.00 uur, Cultura, Ede

2 mei, dinsdag, 20.00 uur, Theater Castellum, Alphen ad Rijn

12 mei, vrijdag, 20.00 uur, TOGB, Berkel en Rodenrijs (B)

19 mei, vrijdag, 20.30 uur, Isala Theater, Capelle ad IJssel

21 mei, zondag, 16.00 uur, Veur Theater, Leidschendam

10 juni, zaterdag, 20.30 uur, Evertshuis, Bodegraven

11 juni, zondag, 16.00 uur, Veur Theater, Leidschendam

23 juni, vrijdag, 20.30 uur, Feestje, Delft (B)

7 juli, vrijdag, 20.00 uur, Dorpshuis Dinteloord

12 november, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee

10 december, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee

2024

21 januari, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee

3 maart, zondag, 16.00 uur, Café de Biet, Zierikzee

24 mei, vrijdag, 20.00 uur, TOGB, Berkel en Rodenrijs (B)